UMÓW WIZYTĘ

ul. Człuchowska 66 (1 piętro)

01-360 Warszawa

Zadzwoń:

 +48 22 290 65 37 

lub umów się online:

Vitabella

16 kwietnia 2024

Oxybrazja

Innowacyjny zabieg z użyciem tlenu i soli fizjologicznej, przynoszący zaskakujące rezultaty! Już po pierwszym peelingu, Twoja skóra będzie nawilżona, wygładzona i rozświetlona. Oksybrazja włączona w procedury innych zabiegów może przynieść doskonałe rezultaty, dzięki działaniu kilku czynników jednocześnie.

Idealny dla osób chcących poprawić dotlenienie i nawilżenie skóry oraz zwiększyć absorbcję składników aktywnych kosmetyków stosowanych do codziennej pielęgnacji. Oksybrazja jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z przeciwwskzaniami do zastosowania klasycznej mikrodermabrazji (np. liczne teleangiektazje).

Za pomocą soli fizjologicznej oraz tlenu pod ciśnieniem wierzchnia warstwa martwych komórek naskórka ulega złuszczeniu oczyszczając skórę.

Do zabiegu używa się specjalnej głowicy, która za pomocą soli fizjologicznej oraz tlenu pod ciśnieniem powoduje złuszczanie wierzchnich warstw naskórka. Podczas zabiegu na skórze odczuwalne jest zimno. Zabieg oksybrazji trwa ok. 20 min.

Sól fizjologiczna oraz tlen pod ciśnieniem są doskonałym oraz skutecznym sposobem na złuszczenie martwych warstw naskórka polecanym zarówno dla skór suchych jak i tłustych.

Oksybrazja jest w pełni bezpieczną formą mechanicznego złuszczania wierzchnich warstw naskórka. Ze względu na brak elementów fizykalnych w zabiegu oraz efektu rozgrzewania skóry – przeciwskazań do zabiegu jest bardzo niewiele. Zabieg oksybrazji jest szczególnie polecany osobom ze skórą naczyniową, dla których inne peelingi mechaniczne są niewskazane.

Przeciwskazania:

• Bakteryjne, wirusowe lub grzybicze zmiany w miejscu zabiegu

• Terapia retinoidami

Częstotliwość wykonywania zabiegów zależna jest od rodzaju skóry i waha się od 1 do 4 zabiegów w miesiącu.